کلاس خصوصی آیلتس IELTS (آنلاین و حضوری)

کلاس آیلتس برای چه افرادی مناسب است؟

کلاس آیلتس دوره ایست جهت آمادگی برای آزمون آیلتس (IELTS) و ویژه افرادی است که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند. در کلاس آیلتس علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، شما با مهارت ها، تکنیک ها و استراتژی های لازم برای کسب نمره ای بالا در آزمون آیلتس آشنا خواهید شد. این تکنیک ها و استراتژی ها حاصل سالها تجربه من در تدریس دوره های آزمون آیلتس هستند و تضمین کننده نمره بالا و دلخواه شما در این آزمون خواهند بود. همچنین اگر تکنیک های گفته شده و نکات ارائه شده در طول کلاس ها را به خوبی پیاده کنید، به راحتی می توانید نمره ای بالاتر از سطح واقعی زبان خود کسب کنید. این کاریست که من سالهاست انجام داده ام، پس به من اعتماد کنید.

کلاس آیلتس مهندس سجاد قائمی نژاد

بعنوان مثال بخش نگارش (Writing) آزمون آیلتس (که همانند آزمون تافل دو قسمت دارد) را در نظر بگیرید. در کلاس آیلتس برای هر دو قسمت بخش رایتینگ آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال، من قالب های آماده ای را طراحی و در طول سال ها بهینه کرده ام و به زبان آموزان دوره های آیلتس آموزش می دهم. این قالب ها شامل اسکلت بندی یک رایتینگ کاملاً استاندارد و تعداد زیادی جمله ثابت پر از عبارات و لغات می باشند که شما می توانید در تمامی رایتینگ هایتان استفاده کنید. در یک کلام، پس از یادگیری قالب های آموزش داده شده در کلاس آیلتس شما قبل از آزمون بیش از ۱۵۰ کلمه از مجموع حدوداً ۴۰۰ کلمه ای که آیلتس از شما می خواهد در رایتینگ هایتان بنویسید را آماده دارید و می توانید با خیال راحت و با اطمینان از اینکه رایتینگی که نوشته اید از غنای لغوی خوب و ساختار استانداردی برخوردار است، بهترین نتیجه را در این بخش کسب کنید. در کلاس آیلتس من به شما خواهم آموخت چه کار کنید تا رایتینگ شما بسیار بهتر از سطح زبانتان به نظر بیاید.

توجه: کلاس آیلتس (مثل همه کلاس های من) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

بخش مکالمه (Speaking) آیلتس برخلاف تافل به صورت حضوری انجام می شود. بنابراین در در کلاس آیلتس علاوه بر کسب مهارت مکالمه روان انگلیسی، شما یاد می گیرید چطور طبیعی و با اعتماد به نفس حرف بزنید تا ممتحن آزمون آیلتس در ارزیابی مهارت اسپیکینگ شما نمره ای خوب به شما بدهد. در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس رازهایی وجود دارند که دانستن آنها به معنی کسب نمره بالا خواهد بود.

توجه: این امکان هم وجود دارد که در صورتی که شما تمایل داشته باشید فقط روی یک یا دو تا از مهارت های ۴ گانه آزمون آیلتس بطور جداگانه کار کنید. مثلاً اگر شما مدتی زبان انگلیسی کار کرده اید و حالا فکر می کنید در بخش اسپیکینگ و ریدینگ بیشتر مشکل دارید، کلاس آیلتس شما تنها برای این دو بخش برنامه ریزی خواهد شد.

آیا برای شرکت در کلاس آیلتس سطح زبان مهم است؟

کلاس آیلتس تنها مختص افرادی که از سطح زبان خوبی برخوردارند نیست و هر فردی با هر سطح زبانی اگر بخواهد برای آزمون آیلتس آماده شود می تواند در این دوره شرکت کند و مطابق سطح و متناسب با پس زمینه زبان انگلیسی او برنامه ریزی خواهد شد. به عنوان مثال اگر شما سطح زبانتان مبتدی باشد و بخواهید برای آزمون آیلتس جنرال آماده شوید، بهتر است در در کلاس آیلتس شرکت کنید تا از همان ابتدا در کنار کار روی مهارت نگارش شما، روی مهارت نامه نگاری (یکی از دو بخش رایتینگ آیلتس جنرال) هم کار می شود. به این ترتیب هم در وقت صرفه جویی می شود (نیازی نیست بعداً دوباره این مهارت ها را بیاموزید) و هم در مهارت مورد نظر (در اینجا نامه نگاری برای بخش رایتینگ) کاملاً حرفه ای می شود.

انواع دوره های IELTS

کلاس های آیلتس به دو شکل خصوصی (۱ تا ۲ نفره) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفره) برگزار می شوند. این کلاس ها هم به صورت حضوری (فقط در رشت) و بصورت آنلاین (بدون محدودیت جغرافیایی!) برگزار می شوند.

۱) کلاس IELTS خصوصی

اگر  می خواهید در سریع ترین زمان نمره آیلتس دلخواه خود را بگیرید، دوره های خصوصی IELTS بهترین گزینه برای شماست. کلاس های خصوصی آیلتس به صورت ۱ یا ۲ نفره برگزار می شوند. این کلاس ها همه مزیت های کلای های آنلاین را دارند: هزینه کمتر، زمان کوتاه تر، انعطاف پذیری بالا و بازده بیشتر. کلاس های خصوصی IELTS به طور خاص برای شما طراحی می شود و اگر مثلاً دو تا از مهارت های شما ضعیف تر از بقیه باشند، با تمرکز بیشتر روی آنها سعی می کنیم هرچه سریعتر وضعیت آنها را بهبود دهیم. این کار در کلاس های نیمه خصوصی که تعداد دانشجو ها بیشتر است تقریباً غیر ممکن است. یک نکته دیگر در مورد کلاس های خصوصی این است که تعداد جلسات را می توانید از ۱ تا هر چه قدر تمایل داشته باشید انتخاب کنید. به عنوان مثال دانشجوهای من که هنوز در دانشگاه درس می خوانند در دوران امتحانات کلاسهایشان را کمتر می کنند تا بتوانند هم به درس دانشگاه و هم به زبانشان برسند. شایان ذکر است هزینه کلاس های خصوصی برای افراد یک خانواده (زن و شوهر، برادر و خواهر، …) معادل کلاس ۱ نفره محسوب می شود و نیازی نیست هزینه اضافی نفر دوم را پرداخت کنند.

۲) کلاس IELTS نیمه خصوصی

منظور از کلاس های نیمه خصوصی کلاس هایی است که در آنها بین ۳ تا ۵ دانشجو شرکت می کنند. در صورتی که محدودیت زمانی چندانی ندارید، دوره آیلتس نیمه خصوصی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. طول این دوره ها با توجه به سطح شما ممکن است بین ۲ تا ۴ برابر دوره های خصوصی آیلتس باشد. متاسفانه در کلاس های نیمه خصوصی به خاطر تعداد دانشجوها، تغییر زمان کلاس ها به آسانی کلاس های خصوصی نیست.

کلاس IELTS آنلاین

همانطور که در معرفی دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی توضیح دادم، کلاس های آنلاین به خاطر مزیت هایی که دارند بسیار محبوب شده اند. دوره های آنلاین آیلتس ای اس ال ایران به صورت ویدیویی و با استفاده از نرم افزار اسکایپ برگزار می شوند و شما صدا و تصویر من را ببینید. علاوه بر صدا و تصویر من، در دوره آنلاین ای اس ال ایران با صفحه ای که من با شما از طریق اسکایپ به اشتراک می گذارم به یک وایت برد فوق العاده مجهز دسترسی خواهید داشت و این یعنی شما از طرفی در یک کلاس آنلاین آیلتس شرکت می کنید و از مزایای کلاس های آنلاین بهره مند می شود و از طرف دیگر همان حس کلاس زبان حضوری به شما منتقل می شود.


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس آیلتس می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱- شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲- ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳- صفحه تماس با من

۴- اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.

هزینه هرجلسه کلاس خصوصی IELTS

با توجه به اینکه از سال ۱۳۹۶ ادامه فعالیت وبسیات ای اس ال ایران در وبسیات زبان پلاس دنبال می شود، برای آگاهی از اطلاعات جدید و هزینه های کلاس های آیلتس لطفا به صفحه IELTS Class مراجعه کنید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.