کلاس تافل آنلاین TOEFL Class (خصوصی)

کلاس تافل برای چه افرادی مناسب است؟

کلاس تافل ویژه افرادی است که قصد دارند در آزمون تافل شرکت کنند. اگر در مورد آزمون تافل اطلاعات کافی ندارید، من در ای اس ال ایران به شکلی کامل بخش های مختلف این آزمون را معرفی کرده ام.

 قبل از خواندن جزئیات کلاس تافل، پیشنهاد می کنم آنها را مطالعه کنید. برای دسترسی آسان تر شما، لینک آنها را در اینجا قرار می دهم. کافی است روی عنوان هر بخش کلیک کنید:

معرفی آزمون تافل iBT

معرفی بخش درک مطلب تافل iBT – انواع سوال ها: بخش اولبخش دومبخش سومبخش چهارمبخش پنجم

معرفی بخش مکالمه (Speaking): بخش اولبخش دوم

معرفی بخش نگارش(Writing)

در کلاس تافل، علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، شما با مهارت ها، تکنیک ها و استراتژی های لازم برای کسب نمره ای بالا در آزمون تافل آشنا خواهید شد. این تکنیک ها و استراتژی ها حاصل سالها تجربه من در تدریس دوره های آزمون تافل بوده و تضمین کننده نمره بالا و دلخواه شما در این آزمون خواهند بود. همچنین اگر تکنیک های گفته شده و نکات ارائه شده در طول کلاس ها را به خوبی پیاده کنید، به راحتی می توانید نمره ای بالاتر از سطح واقعی زبان خود کسب کنید. این کاریست که من سالهاست انجام داده ام، پس به من اعتماد کنید.

 توجه: کلاس تافل (مثل همه کلاس های من) بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

به عنوان مثال بخش نگارش (Writing) آزمون تافل (که دو قسمت دارد) را در نظر بگیرید. برای هر دو قسمت بخش رایتینگ آزمون تافل، من قالب های آماده ای را طراحی و در طول سال ها بهینه کرده ام و به زبان آموزان در طول کلاس تافل آموزش می دهم. این قالب ها شامل اسکلت بندی یک رایتینگ کاملاً استاندارد و تعداد زیادی جمله ثابت (پر از عبارات و لغات سطح بالا و نمره آور) می باشند که شما می توانید در تمامی رایتینگ هایتان استفاده کنید. در یک کلام، پس از یادگیری این قالب ها شما قبل از آزمون بیش از ۱۵۰ کلمه از مجموع حدوداً ۵۰۰ کلمه ای که تافل از شما می خواهد در دو رایتینگ بنویسید را از قبل آماده دارید و می توانید با خیال راحت و با اطمینان از اینکه رایتینگی که نوشته اید علاوه بر دارا بودن ساختاری درست و استاندارد از غنای لغوی خوبی برخوردار است، بهترین نتیجه را در این بخش کسب کنید.

کلاس تافل مهندس سجاد قائمی نژاد

در کلاس تافل برای مکالمه (Speaking) این آزمون هم قالب های آماده ای را به شما خواهم آموخت تا در وقت کمی که در طول این بخش حساس از آزمون دارید بتوانید با آرامش هرچه بیشتر، نمره ای فراتر از سطح واقعی زبانتان بگیرید. اگر این ها را در کنار تکنیک های پاسخدهی به تمامی ۱۰ نوع سوال بخش درک مطلب (Reading) تافل و انواع سوال های بخش شنیداری (Listening) تافل بگذارید، کسب نتیجه دلخواه شما کاری بسیار ساده خواهد بود.

البته کلاس تافل تنها مختص افرادی که از سطح زبان خوبی برخوردارند نیست و هر فردی با هر سطح زبانی اگر بخواهد برای آزمون تافل آماده شود می تواند در این دوره شرکت کند و مطابق سطح و متناسب با پس زمینه زبان انگلیسی او برنامه ریزی خواهد شد. به عنوان مثال اگر شما سطح زبانتان مبتدی باشد، در کلاس تافل از همان ابتدا در کنار کار روی مهارت مکالمه شما، روی مهارت حرف زدن در یک محدودیت زمانی (مهارتی کلیدی در بخش اسپیکینگ تافل) هم کار می شود. به این ترتیب هم در وقت صرفه جویی می کنید(نیازی نیست بعداً دوباره این مهارت ها را بیاموزید) و هم در مهارت مورد نظر (در اینجا مدیریت زمان در اسپیکینگ تافل) کاملاً حرفه ای می شوید.

انواع دوره های آمادگی تافل

کلاس های تافل به دو شکل خصوصی و نیمه خصوصی  برگزار می شوند. این کلاس ها هم به صورت حضوری و هم بصورت آنلاین تشکیل که در حال حاضر دوره های حضوری تنها در رشت برگزار می شوند. برای دوره های آنلاین هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد.

۱) کلاس تافل خصوصی

کلاس خصوصی تافل مختص افرادی است که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن برای آزمون تافل آماده شده و نمره مورد نیازشان را کسب کنند. کلاس های خصوصی تافل بصورت تک نفره برگزار می شوند. مهمترین مزیت دوره خصوصی تافل این است که تمام زمان کلاس، انرژی مدرس روی شما متمرکز بوده و خیلی سریع تر از کلاس های عمومی مهارت های لازم برای کسب نمره دلخواه در آزمون تافل را بدست می آورید. البته یکی دیگر از مزیت های کلاس تافل خصوصی انعطاف پذیر بودن زمان کلاس ها و امکان تغییر ساعت کلاس ها است. پس اگر برای گرفتن نمره تافل مدنظرتان زمان زیادی ندارید و یا برنامه کاری و تحصیلی شلوغی دارید و می خواهید ساعت کلاس هایتان انعطاف پذیر و مطابق برنامه شما باشد، بهتر است در یک  دوره خصوصی تافل شرکت کنید.  این امکان هم وجود دارد که در صورتی که شما تمایل داشته باشید فقط روی یک یا دو تا از مهارت های ۴ گانه آزمون تافل بطور جداگانه کار کنید. مثلاً اگر شما مدتی زبان انگلیسی کار کرده اید و حالا فکر می کنید در بخش اسپیکینگ و ریدینگ بیشتر مشکل دارید، کلاس تافل شما تنها برای این دو بخش برنامه ریزی خواهد شد. این ویژگی فقط در کلاس خصوصی تافل وجود دارد و در کلاس های نیمه خصوصی به دلیل تعداد شرکت کننده ها به ندرت می توان چنین برنامه ای را اجرا کرد.

یک خبر خوب برای زبان آموزهایی که می خواهند با یکی از اعضای خانواده شان در دوره های خصوصی تافل شرکت کنند: هزینه کلاس های خصوصی برای اعضای خانواده، مثل زن و شوهر یا خواهر و برادر، معادل هزینه یک نفر است و از اعضای یک خانواده هزینه اضافی نفر دوم گرفته نمی شود.

۲) کلاس تافل نیمه خصوصی

منظور از کلاس های نیمه خصوصی کلاس هایی است که در آنها بین ۳ تا ۵ دانشجو شرکت می کنند. اگر از نظر زمانی چندان تحت فشار نیستید و نمی خواهید خیلی سریع در آزمون تافل شرکت کنید، دوره تافل نیمه خصوصی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. طول این دوره ها با توجه به سطح شما ممکن است بین ۲ تا ۴ برابر دوره های خصوصی تافل  باشد. کلاس های نیمه خصوصی تافل از نظر منابع و نتیحه دقیقاً مثل دوره های تدریس خصوصی تافل هستند، فقط مدت بیشتری طول می کشند.

چرا کلاس تافل آنلاین

مزیت های کلاس آنلاین زبان انگلیسی کاملاً واضح است و من قبلاً در معرفی دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی بطور مفصل راجع به آن حرف زده ام. البته باید به این نکته اشاره کنم منظور از دوره های تافل آنلاین دوره هایی است که در آن کلاس به صورت ویدیویی برگزار می شود و شما علاوه بر صدا، تصویر استاد را هم ببینید. این کلاس ها به خاطر ارتباط مستقیم و تصویری بین استاد و دانشجو و دانشجوها با هم بسیار طبیعی و پر بازده هستند. از طرف دیگر در دوره آنلاین شما با صفحه ای که من با شما از طریق اسکایپ به اشتراک می گذارم به یک وایت برد فوق العاده مجهزدسترسی خواهید داشت و این یعنی شما از طرفی در یک کلاس آنلاین تافل شرکت می کنید و از مزایای کلاس آنلاین بهره مند می شود و از طرف دیگر همان حس کلاس زبان حضوری به شما منتقل می شود.

نوع دیگری از کلاس های آنلاین وجود دارند که در آن شما تنها صدای استاد را می شنوید. چنین کلاس هایی چندان دلنشین نیستند و بازده آموزشی در آنها به شدت پایین تر از کلاس های زبان حضوری و آنلاین ویدیویی است. فکرش را بکنید، در چنین کلاس هایی وقتی سوالی برایتان پیش می آید مجبور هستید آن را تایپ کنید! هیلی از زبان آموزها در چنین شرایطی از هیر پرسیدن سوال می گذرند. بنابراین در انتخاب نوع کلاس آنلاین به این نکته حتماً دقت کنید.


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های تافل می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱- شماره تلفن ( + وایبر ، تلگرام ، واتساپ ، لاین)   ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲- ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳- صفحه تماس با من

۴- اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.


با توجه به اینکه از سال ۱۳۹۶ ادامه فعالیت وبسیات ای اس ال ایران در وبسیات زبان پلاس دنبال می شود، برای آگاهی از اطلاعات جدید و هزینه های کلاس های تافل لطفا به صفحه TOEFL Class مراجعه کنید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.