کلاس جی آر ای آنلاین GRE Class

بعلت در خواست های بسیار زیاد دانشجوهای محترم برای برگزاری کلاس های آیلتس، تافل و جی آر ای، در حال حاضر کلاس های لهجه آمریکایی برگزار نمی شود.

کلاس جی آر ای (GRE) شامل آموزش لغات پر تکرار در آزمون های جی ار ای در سال های اخیر، آموزش لغات و اصطلاحات و تکنیک های پاسخدهی به ریدینگ ها و همچنین بخش ریاضیات و  آموزش نحوه پاسخگویی به بخش رایتینگ آزمون GRE می باشد.

جلسه اول رایگان!

بصورت رایگان کلاس جی آر ای GRE را تست کنید و بعد تصمیم بگیرید!

در صورتی که دوست داشته باشید یک جلسه کلاس شرکت کنید و سپس تصمیم بگیرید (که حق هم دارید!)، می توانید این کار را بدون هیچ هزینه ای انجام بدهید.  برای این کار شما هزینه یک جلسه را پرداخت می کنید و جلسه اول برگزار می شود و در صورتی که به هر دلیلی مایل به شرکت در ادامه کلاس نباشید هزینه ای که برای این یک جلسه پرداخت کرده اید به شما پس داده  می شود.

اگر در مورد آزمون جی آر ای (GRE) اطلاعات کافی ندارید، قبل از اینکه به سراغ جزئیات کلاس جی آر ای بروید، بد نیست کمی بیشتر با آزمون جی آر ای (GRE) آشنا شوید. من در ای اس ال ایران به شکلی کامل بخش های مختلف این آزمون را معرفی کرده ام. برای دسترسی آسان تر شما، لینک آنها را در اینجا قرار می دهم. کافی است روی عنوان بخش کلیک کنید:

معرفی آزمون جی آر ای (GRE) : قسمت اولقسمت دوم

کلاس جی آر ای مهندس سجاد قائمی نژاد

کلاس جی آر ای چه بخش هایی دارد؟

در کلاس جی آر ای برای بخش وربال که همان بخش مربوط به دامنه لغات و درک مطلب می باشد، ابتدا شما لیستی از لغات پر تکرار سال های اخیر را به روشی منحصر به فرد خواهید آموخت. سپس وارد مرحله متن خوانی می شوید که در آن ابتدا با تکنیک های خواندن متن های جی آر ای آشنا می شوید و بعد از آن به سراغ انواع سوال های بخش وربال آزمون جی آر ای می روید و آنها را با تعداد زیادی سوال استاندارد شده تمرین می کنید.

توجه: کلاس جی آر ای (مثل همه کلاس های من) بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

بخش رایتینگ آزمون جی آر ای بسیار سنگین تر از آزمون های تافل و آیلتس می باشد. در GRE علاوه بر زبان خوب باید با منطق و استدلالی قوی جمله به جمله نوشته تان را پیش ببرید و در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید انتظار یک نمره حتی متوسط را هم داشته باشید. در این قسمت، در کلاس جی آر ای علاوه بر اینکه موارد مدنظر آزمون را بطور شفاف به شما آموزش می دهم، قالب هایی را یاد می گیرید که توسط آنها می توانید به آسانی نمره ای بسیار بیشتر از میانگین دانشجویان ایرانی کسب کنید. آشنایی با استدلال های غلط، روش های شناسایی آنها و استراتژی حمله یه این استدلال های غلط مطرح شده در بخش argument آزمون GRE از جمله بخش های مهم و منحصر به فرد کلاس جی آر ای من هستند.

برای آن دسته از زبان آموزانی که احساس می کنند در بخش ریاضیات آزمون جی آر ای ضعف دارند، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. با توجه به سابقه من در ریاضیات، در صورت نیاز و اگر مایل باشید قسمتی از کلاس به آموزش بخش ریاضیات این آزمون اختصاص خواهد یافت و نیازی نیست برای این بخش در کلاسی جداگانه شرکت کنید. در این بخش زبان آموزانی که واقعاً پابه ریاضیاتی ضعیفی هم داشته اند با مطالعه نکات و آموزش های داده شده، نمرات خیره کنندی کسب کرده اند.


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس جی آر ای می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱- شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲- ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳- صفحه تماس با من

۴- اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.

هزینه هر جلسه کلاس آنلاین خصوصی جی آر ای GRE

کلاس خصوصی کوانت جی آر ای آنلاین
110 هزار تومان
تک نفره
  • اولین  جلسه رایگان
  • با نرم افزار اسکایپ
  • جلسات ۹۰ دقیقه ای
  • برای دانشجویان سراسر ایران وجهان
  • پشتیبانی  ۲۴ ساعته توسط استاد
  • آموزش با استفاده از بهترین کتاب ها و منابع و جزوه های منحصر به فرد

توضیح:

  • هزینه های فوق برای کلاس های تک نفره هستند. در کلاس های ۲ و ۳ نفره بازای هر دانشجو مبلغ ۴۰ هزار تومان به هزینه هر جلسه اضافه می شود و کل هزینه بین دانشجو ها تقسیم می گردد. بعنوان مثال، کلاس خصوص وربال جی آر ای آنلاین جلسه ای ۱۲۰ هزار تومان می باشد. اگر تعداد دانشجو ها دو نفر باشد، هزینه هر جلسه کلاس به ۱۶۰ هزار تومان افزایش می یابد و سهم هر دانشجو ۸۰ هزار تومان  می شود.
  • نیازی به پرداخت کل هزینه دوره ها نیست و شما میتوانید به انتخاب خود تنها هزینه ۵ یا ۱۰ جلسه را از قبل پرداخت کنید. برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها، در ای اس ال ایران در هر مقطع از کلاس و به هر دلیلی از ادامه کلاس منصرف شوید، هزینه جلسات باقی مانده به شما پس داده خواهد شد.
  • برای اعضای یک خانواده (برادر، خواهر، همسر …) هزینه نفر بعدی محاسبه نمی شود و مثلاً یک زن وشوهر هزینه کلاس تک نفره را پرداخت خواهند کرد.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.