کلاس زبان انگلیسی عمومی (آنلاین و حضوری)

بعلت در خواست های بسیار زیاد دانشجوهای محترم برای برگزاری کلاس های آیلتس، تافل و جی آر ای، در حال حاضر کلاس های زبان انگلیسی عمومی برگزار نمی شود.

جلسه اول رایگان!

بصورت رایگان کلاس زبان انگلیسی عمومی را تست کنید و بعد تصمیم بگیرید!

در صورتی که دوست داشته باشید یک جلسه کلاس شرکت کنید و سپس تصمیم بگیرید (که حق هم دارید!)، می توانید این کار را بدون هیچ هزینه ای انجام بدهید.  برای این کار شما هزینه یک جلسه را پرداخت می کنید و جلسه اول برگزار می شود و در صورتی که به هر دلیلی مایل به شرکت در ادامه کلاس نباشید هزینه ای که برای این یک جلسه پرداخت کرده اید به شما پس داده  می شود.

آیا می دانستید زبان انگلیسی زبان رسمی ۵۴ کشور دنیاست؟ امروزه با گسترش کاربرد زبان انگلیسی در زندگی روزمره، یادگیری این زبان به یک الزام تبدیل شده است. حتی اگر قصد داشته باشید در یک کشور خارجی ادامه تحصیل داده و یا کار کنید، باز هنوز دانستن زبان انگلیسی می تواند درهای زیادی را برایتان باز کند. درهایی که شاید قبل از یادگیری زبان انگلیسی اصلاً نمی دانستید حتی وجود دارند. برای درک بهتر موضوع و میزان اهمیت یادگیری زبان انگلیسی، کافی است سری به صفحات نیازمندی های یک روزنامه بزنید تا ببینید چقدر دانستن زبان انگلیسی می تواند در پیدا کردن یک شغل مناسب به شما کمک کند.

 از طرف دیگر، با دانستن زبان انگلیسی می توانید به آهنگ های انگلیسی گوش کنید و از تماشای فیلم ها و سریال های انگلیسی بدون نیاز به زیر نویس لذت ببرید. اگر دانشجو هستید، تسلط بر زبان انگلیسی یعنی توانایی خواندن کتاب ها و مقالات به روز دنیا بدون نیاز به ترجمه که هم وقت گیر و هم هزینه بر است. با شرکت در کلاس زبان انگلیسی عمومی این ها و بسیاری از مزایای دیگر زبان انگلیسی بهره مند شوید.

توجه: کلاس زبان انگلیسی عمومی (مثل همه کلاس های من) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

کلاس زبان انگلیسی عمومی برای افرادی است که در حال حاضر تنها قصد تقویت زبان انگلیسی خود را دارند. مثلاً اگر شما فعلاً قصد ندارید در آزمون های تافل، آیلتس و یا جی آر ای شرکت کنید ولی دوست دارید زبان خودتان را به سطحی برسانید که اگر به نمره هر یک از این آزمون ها نیاز پیدا کردید بتوانید در اسرع وقت نتیجه دلخواهتان را کسب کنید، کلاس زبان انگلیسی عمومی دوره ای است که من شدیداً به شما پیشنهاد می کنم. در کلاس زبان انگلیسی عمومی روی هر چهار مهارت مکالمه، شنیداری، درک مطلب و نگارش کار شده و حتی اگر سطح زبانتان مبتدی باشد می توانید در آنها شرکت کنید. در این دوره ها شما زبان انگلیسی را به روشی خلاقانه و تعاملی می آموزید. کار روی فیلم، آهنگ، سخنرانی و سایر منابعی که با کمک آنها می توانید زبان انگلیسی را به شکلی هیجان انگیز و طبیعی بیاموزید بخشی از مزایای کلاس زبان انگلیسی عمومی می باشند.

یکی دیگر از قسمت های جذاب کلاس زبان انگلیسی عمومی آموزش لهجه آمریکایی می باشد. من در این دوره لهجه آمریکایی را با استفاده از نکات و مثال های واقعی گرفته شده از فیلم ها و مکالمات واقعی افرادی که زبان مادری آنها انگلیسی آمریکایی است طوری به شما خواهم آموخت که هیچ کسی نتواند حدس بزند شما زبان انگلیسی را در ایران و خارج از یک جامعه انگلیسی زبان یاد گرفته اید. هرچند اگر سطح زبان شما خوب است و تنها قصد دارید روی لهجه آمریکایی خود کار کنید، من به شما کلاس زبان مخصوص لهجه یعنی کلاس لهجه آمریکایی را پیشنهاد می کنم.

پس، اگر مدتهاست به کلاس زبان می روید ولی از پیشرفت خودتان راضی نیستید، اگر احساس می کنید کلاس زبان انگلیسی برایتان کسل کننده است، اگر می خواهید زبان را از پایه شروع کنید ولی فکر نمی کنید ظرف مدت کوتاهی بتوانید به سطح خوبی برسید، کافی است یک جلسه از کلاس زبان عمومی من شرکت کنید تا نظرتان کاملاً عوض شود. 


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس زبان انگلیسی عمومی می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱- شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲- ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳- صفحه تماس با من

۴- اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.


هزینه هرجلسه کلاس خصوصی زبان انگلیسی عمومی

توضیح:

  • هزینه های فوق برای کلاس های تک نفره هستند. در کلاس های ۲ و ۳ نفره بازای هر دانشجو مبلغ ۱۰ هزار تومان به هزینه هر جلسه اضافه می شود و کل هزینه بین دانشجو ها تقسیم می گردد. بعنوان مثال، کلاس خصوص زبان انگلیسی عمومی جلسه ای ۷۵ هزار تومان می باشد. اگر تعداد دانشجو ها دو نفر باشد، هزینه هر جلسه کلاس به ۸۵ هزار تومان افزایش می یابد و سهم هر دانشجو حدود ۴۲ هزار تومان  می شود.
  • نیازی به پرداخت کل هزینه دوره ها نیست و شما میتوانید به انتخاب خود تنها هزینه ۵ یا ۱۰ جلسه را از قبل پرداخت کنید. برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها، در ای اس ال ایران در هر مقطع از کلاس و به هر دلیلی از ادامه کلاس منصرف شوید، هزینه جلسات باقی مانده به شما پس داده خواهد شد.
  • برای اعضای یک خانواده (برادر، خواهر، همسر …) هزینه نفر بعدی محاسبه نمی شود و مثلاً یک زن وشوهر هزینه کلاس تک نفره را پرداخت خواهند کرد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.