کلاس خصوصی Listening (آنلاین و حضوری)

بعلت در خواست های بسیار زیاد دانشجوهای محترم برای برگزاری کلاس های آیلتس، تافل و جی آر ای، در حال حاضر کلاس خصوصی Listening برگزار نمی شود.

مهارت Listening یک دیگر از مهارت های مهم زبان انگلیسی است. در یک مکالمه تا سخن طرف مقابل را نفهمید نمی توانید یک مکالمه درست داشته باشید. مثلاً اگر شخصی از شما سولی بپرسد و شما متوجه سوال او نشوید، چطور می توانید جوابش را بدهید؟ بنابراین بدون داشتین مهارت Listening عملاً مهارت Speaking شما چندان بکارتان نخواهد آمد. از طرف دیگر، خیلی از زبان آموزان با اینکه مدتها زبان مطالعه کرده اند هنوز در فهم دیالوگ های فیلم های انگلیسی و یا آهنگ های انگلیسی مشکل دارند. این مشکل بسیار نا امید کننده و آزار دهنده است. به همین دلی است که من کلاسی مختص این مهارت تحت عنوان کلاس Listening طراحی کرده ام. با شرکت در کلاس Listening شما می توانید به راحتی این مشکل را بر طرف کرده و از زبان انگلیسی خودتان بیشتر لذت ببرید.

جلسه اول رایگان!

بصورت رایگان کلاس لیسنینگ Listening را تست کنید و بعد تصمیم بگیرید!

در صورتی که دوست داشته باشید یک جلسه کلاس شرکت کنید و سپس تصمیم بگیرید (که حق هم دارید!)، می توانید این کار را بدون هیچ هزینه ای انجام بدهید.  برای این کار شما هزینه یک جلسه را پرداخت می کنید و جلسه اول برگزار می شود و در صورتی که به هر دلیلی مایل به شرکت در ادامه کلاس نباشید هزینه ای که برای این یک جلسه پرداخت کرده اید به شما پس داده  می شود.

کلاس Listening مهندش سجاد قائمی نژاد

در کلاس Listening تمامی نکاتی که در لهجه های مختلف زبان انگلیسی باعث سخت شدن فهم حرف گوینده می شوند را یاد می گیرید. سپس نمونه های واقعی و به روز از این نکات را در ویدیو ها و فایل های صوتی (که به همین منظور از میان فیلم ها، سخنرانی ها و آهنگ ها استخراج کرده ام) خواهید دید. دیدن این نمونه ها باعث می شود اگر بار دیگر آنها را بشنوید، در فهم آنها مشکلی نداسته باشید.

 توجه: کلاس Listening (مثل همه کلاس های من) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری مزیت های منحصربه فرد کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

اگر احسای می کنید مهارت شنیداری زبان انگلیسی شما به خوبی بقیه مهارت هایتان نیست، یا اگر مایلید مهارت Listening خود را تقویت کنید،  به شما توصیه می کنم در کلاس Listening شرکت کنید.

توجه: شرکت همزمان در کلاس Listening و کلاس لهجه آمریکایی  بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت. شرکت در این دو کلاس به ظور همزمان از نظر مالی و زمانی بسیار به صرفه تر از شرکت کردن در دو کلاس بطور جداگانه است.


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس Listening می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱-  شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲-ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳- صفحه تماس با من

۴- اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.

هزینه هرجلسه کلاس خصوصی Listening

توضیح:

  • هزینه های فوق برای کلاس های تک نفره هستند. در کلاس های ۲ و ۳ نفره بازای هر دانشجو مبلغ ۱۰ هزار تومان به هزینه هر جلسه اضافه می شود و کل هزینه بین دانشجو ها تقسیم می گردد. بعنوان مثال، کلاس خصوص لیسنینگ آنلاین جلسه ای ۷۵ هزار تومان می باشد. اگر تعداد دانشجو ها دو نفر باشد، هزینه هر جلسه کلاس به ۸۵ هزار تومان افزایش می یابد و سهم هر دانشجو برای هر جلسه حدود ۴۲ هزارتومان می شود.
  • نیازی به پرداخت کل هزینه دوره ها نیست و شما میتوانید به انتخاب خود تنها هزینه ۵ یا ۱۰ جلسه را از قبل پرداخت کنید. برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها، در ای اس ال ایران در هر مقطع از کلاس و به هر دلیلی از ادامه کلاس منصرف شوید، هزینه جلسات باقی مانده به شما پس داده خواهد شد.
  • برای اعضای یک خانواده (برادر، خواهر، همسر …) هزینه نفر بعدی محاسبه نمی شود و مثلاً یک زن و شوهر هزینه کلاس تک نفره را پرداخت خواهند کرد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.