کلاس writing (آنلاین و حضوری)

بعلت در خواست های بسیار زیاد دانشجوهای محترم برای برگزاری کلاس های آیلتس، تافل و جی آر ای، در حال حاضر کلاس Writing برگزار نمی شود.

نگارش یا writing یکی دیگر از مهارت های مهم در بر قراری ارتباط به زبان انگلیسی است. از طرف دیگر مهارت رایتینگ یکی از مهارت های لازم برای کار و تحصیل در یک محیط انگلیسی زبان هم هست. با این همه متاسفانه زبان آموزان آنطور که باید به رایتینگ خود اهمیت نمی دهند. واقعیت این است که اگر به دنبال گرفتن پذیرش و فاند تحصیلی هستید، اگر می خواهید شغلی در خارج از ایران پیدا کنید و در آن موفق باشید، اگر می خواهید در آزمون هایی مثل آیلتس، تافل و جی آر ای شرکت کنید و هدفتان کسب نتبجه ای خوب است پیشنهاد می کنم در کلاس writing شرکت کنید تا روی مهارت رایتینگ خودتان خیلی خوب کار کنید. طبیعتاً استادها اغلب به دنبال دانشحویانی هستند که بتوانند نتایج تحقیقات را به خوبی گزارش کنند و با کمترین میزان اشتباه مقاله بنویسند. اگر می خواهید در محیطی انگلیسی کار کنید، باز هم مهارت نگارش به عنوان یک مهارت حیاتی مورد نیاز است و کار فرماها این موضوع را به خوبی می دانند. البته مهارت مکالمه یا speaking مهارت اول مورد نیاز در چنین محیط هایی است که باید خوب روی آن هم کار کنید.

جلسه اول رایگان!

بصورت رایگان کلاس نگارش ( Writing ) را تست کنید و بعد تصمیم بگیرید!

در صورتی که دوست داشته باشید یک جلسه کلاس شرکت کنید و سپس تصمیم بگیرید (که حق هم دارید!)، می توانید این کار را بدون هیچ هزینه ای انجام بدهید.  برای این کار شما هزینه یک جلسه را پرداخت می کنید و جلسه اول برگزار می شود و در صورتی که به هر دلیلی مایل به شرکت در ادامه کلاس نباشید هزینه ای که برای این یک جلسه پرداخت کرده اید به شما پس داده  می شود.

کلاس writing

در کلاس writing، شما ابتدا (متناسب با سطح زبانتان) با ساختار های جمله سازی زبان انگلیسی آشنا می شوید و سپس با توجه به  هدف بعدی شما (مثلاً شرکت در آزمون آیلتس، آزمون تافل، آزمون جی آر ای، نامه نگاری تجاری، زبان عمومی، …) روش های استاندارد نگارش به زبان انگلیسی به شما آموزش داده خواهند شد. شما بعد از شرکت در کلاس writing می توانید به راحتی در موقعیت های مختلف قالب درست نگارش را انتخاب کرده و متن مورد نظرتان را بنویسید. پس اگر دوست دارید مهارت نگارش خودتان را عمیقاً متحول کنید، کلاس writing چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

 توجه: کلاس writing (مثل همه کلاس های من) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

البته اگر قصد دارید در آزمون های تافل (TOEFL)، آیلتس (IELTS) و یا جی آر ای (GRE) شرکت کنید، کلاس writing شما بطور تخصصی روی آزمون مدنظر شما تمرکز خواهد داشت. بنابراین شما با توجه به نیاز خود می توانید در کلاس writing عمومی، کلاس writing تافل، کلاس writing آیلتس و یا کلاس writing جی آر ای شرکت کنید.


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس Writing می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱٫ شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲٫ ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳٫ صفحه تماس با من

۴٫اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.

هزینه هرجلسه کلاس خصوصی Writing

توضیح:

  • هزینه های فوق برای کلاس های تک نفره هستند. در کلاس های ۲ و ۳ نفره بازای هر دانشجو مبلغ ۱۰ هزار تومان به هزینه هر جلسه اضافه می شود و کل هزینه بین دانشجو ها تقسیم می گردد. بعنوان مثال، کلاس خصوص رایتینگ آنلاین جلسه ای ۷۵ هزار تومان می باشد. اگر تعداد دانشجو ها دو نفر باشد، هزینه هر جلسه کلاس به ۸۵ هزار تومان افزایش می یابد و سهم هر دانشجو برای هر جلسه حدود ۴۲ هزارتومان می شود.
  • نیازی به پرداخت کل هزینه دوره ها نیست و شما میتوانید به انتخاب خود تنها هزینه ۵ یا ۱۰ جلسه را از قبل پرداخت کنید. برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها، در ای اس ال ایران در هر مقطع از کلاس و به هر دلیلی از ادامه کلاس منصرف شوید، هزینه جلسات باقی مانده به شما پس داده خواهد شد.
  • برای اعضای یک خانواده (برادر، خواهر، همسر …) هزینه نفر بعدی محاسبه نمی شود و مثلاً یک زن و شوهر هزینه کلاس تک نفره را پرداخت خواهند کرد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.