کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین

بعلت در خواست های بسیار زیاد دانشجوهای محترم برای برگزاری کلاس های آیلتس، تافل و جی آر ای، در حال حاضر کلاس مکالمه زبان انگلیسی برگزار نمی شود.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی شامل چیست؟

هدف از یادگیری یک زبان ارتباط برقرار کردن یا communication است. خیلی ها معتقدند باید مدتی طولانی انگلیسی مطالعه کرد و بعد وارد مرحله مکالمه یا speaking شد. این تفکر کاملاً اشتباه است. در کلاس مکالمه زبان انگلیسی شما یاد می گیرید چطور در سریع ترین زمان ممکن انگلیسی حرف بزنید. روش کار به این صورت است که با توجه به سطح زبان شما ساختار های ضروری برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را خواهید آموخت. با روشی که من در کلاس مکالمه زبان انگلیسی با شما کار می کنم، یادگیری این ساختارهای ضروری، حتی اگر مبتدی هم باشید، در طی مدتی کوتاهی امکان پذیر خواهد بود. این یعنی در سریعترین زمان ممکن می توانید حرف بزنید.

جلسه اول رایگان!

بصورت رایگان کلاس مکالمه Speaking را تست کنید و بعد تصمیم بگیرید!

در صورتی که دوست داشته باشید یک جلسه کلاس شرکت کنید و سپس تصمیم بگیرید (که حق هم دارید!)، می توانید این کار را بدون هیچ هزینه ای انجام بدهید.  برای این کار شما هزینه یک جلسه را پرداخت می کنید و جلسه اول برگزار می شود و در صورتی که به هر دلیلی مایل به شرکت در ادامه کلاس نباشید هزینه ای که برای این یک جلسه پرداخت کرده اید به شما پس داده  می شود.

 

آیا کلاس مکالمه زبان انگلیسی مطابق نیازهای زبان آموز طراحی می شود؟

بله! با توجه به هدف زبان آموز از یادگیری مهارت speaking، کلاس مکالمه زبان انگلیسی طوری برنامه ریزی می شود که شما دقیقاً به هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی برسید. مثلاً اگر شما بازرگانی هستید که قصد دارید از زبان انگلیسی در جلسات کاری خود استفاده کنید، تمرکز کلاس مکالمه زبان انگلیسی شما بیشتر روی مکالمات رایج در محیط های کاری و اصطلاحات business خواهد بود.

توجه: کلاس مکالمه زبان انگلیسی (مثل همه کلاس های من) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می شود. پس برای شرکت در کلاس ها مهم نیست کجای ایران و حتی جهان زندگی می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین در: کلاس زبان انگلیسی آنلاین.

یا اگر شما دانشجویی هستید که هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی شرکت در کنفرانس ها و سمینار های انگلیسی است، در کلاس مکالمه زبان انگلیسی شما بیشتر روی اصطلاحات و مکالمات آکادمیک تمرکز می شود تا بتوانید به راحتی در چنین محیط هایی در مورد کار ها و تحقیقات خود حرف بزنید. گاهی تنها ۱۰ جلسه شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی می تواند به کلی مهارت speaking شما را متحول کند.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی مهندس قائمی نژاد

کلاس مکالمه زبان انگلیسی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما قصد دارید روی مهارت مکالمه خود تمرکز کنید، کلاس مکالمه زبان انگلیسی دوره مناسبی برای شما است. بسیاری از افرادی که درکلاس مکالمه زبان انگلیسی شرکت می کنند در یکی از این طبقه بندی های زیر قرار می گیرند:

– افرادی که مسافرتی به خارج از کشور در پیش دارند و می خواهند با شرکت در یک کلاس مکالمه زبان انگلیسی و کار فشرده روی مهارت مکالمه شان، در محیط های خارج از ایران نیازهایشان را خودشان بر طرف کنند.

– تجاری که تنها به مهارت مکالمه برای شرکت در جلسات کاری و بستن قراردادهایشان نیاز دارند.

– دانشجویانی که مدتی کلاس زبان انگلیسی رفته اند و حالا احساس می کنند مایلند مهارت مکالمه خود را به سطحی بالاتر ببرند.

– افرادی که در آزمون هایی مانند آیلتس و تافل شرکت کرده اند و متاسفانه در مهارت اسپیکینگ نمره دلخواهشان را کسب نکرده اند و حالا می خواهند با شرکت در یک کلاس مکالمه زبان انگلیسی که تمرکزش روی این مهارت است، نقاط ضعف خود را بر طرف کرده و نمره مدنظرشان را کسب کنند.

-اساتید و دانشجویانی که می خواهند بتوانند در محیط های آکادمیک حرف بزنند و به عنوان مثال مقاله هایشان را ارائه دهند.

– و بسیاری افراد دیگر!


در طول سال ها من افتخار کار با زبان آموزهای بسیاری را داشته ام که می توانید نظر برخی از آنها را در مورد کلاس هایشان در صفحه نظر زبان آموزها بخوانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی می توانید از راه های زیر با من تماس بگیرید:

۱٫ شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷

۲٫ ایمیل  info.esliran@gmail.com

۳٫ صفحه تماس با من

۴٫اسکایپ – آیدی من: sajjad.ghaeminejad

همچنین برای اطلاع از سایر کلاس های من می توانید سری به صفحه دوره های کلاس زبان انگلیسی بزنید.


هزینه هرجلسه کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی

توضیح:

  • هزینه های فوق برای کلاس های تک نفره هستند. در کلاس های ۲ و ۳ نفره بازای هر دانشجو مبلغ ۱۰ هزار تومان به هزینه هر جلسه اضافه می شود و کل هزینه بین دانشجو ها تقسیم می گردد. بعنوان مثال، کلاس خصوص آنلاین مکالمه انگلیسی جلسه ای ۷۵ هزار تومان می باشد. اگر تعداد دانشجو ها دو نفر باشد، هزینه هر جلسه کلاس به ۸۵ هزار تومان افزایش می یابد و سهم هر دانشجو حدود ۴۲ هزار تومان  می شود.
  • نیازی به پرداخت کل هزینه دوره ها نیست و شما میتوانید به انتخاب خود تنها هزینه ۵ یا ۱۰ جلسه را از قبل پرداخت کنید. برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها، در ای اس ال ایران در هر مقطع از کلاس و به هر دلیلی از ادامه کلاس منصرف شوید، هزینه جلسات باقی مانده به شما پس داده خواهد شد.
  • برای اعضای یک خانواده (برادر، خواهر، همسر …) هزینه نفر بعدی محاسبه نمی شود و مثلاً یک زن وشوهر هزینه کلاس تک نفره را پرداخت خواهند کرد.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.