سوالت رو بپرس

در پرسشکده شما می توانید سوال زبان انگلیسی خود را مطرح کنید. برای ارسال سوال باید از پنل کاربری وارد سایت شوید. اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از ۶۰ ثانیه طول خواهد کشید. پس لطفاً در سایت ثبت نام در ای اس ال ایران تا بدون وارد کردن اطلاعات کامنت گذاشته و سوال بپرسید. در صورتی که قبلاً ثبت نام کرده اید لطفاً وارد شوید.

لطفاً در پرسیدن سوال ها به نکات زیر توجه کنید تا علاوه بر منظم تر شدن پرسشکده، همه بتوانند در سریعترین زمان بیشترین استفاده را از سوال ها و پاسخ های آنها داشته باشند.

۱- سوال ها را به زبان فارسی یا انگلیسی تایپ کنید. به سوال های فینگلیش پاسخی داده نمی شود.

۲- عنوان (Title) سوال ها را فارسی، مختصر و مفید انتخاب کنید تا با یک نگاه موضوع سوال مشخص شود تا سایر کار برهای ای اس ال ایران به راحتی بتوانند  سوال های مورد علاقه خود را مطالعه کنند. به سوال هایی که دارای عنوان گیج کننده و نا مشخص باشند پاسخ داده نخواهد شد.

مثلاً اگر می خواهید در مورد نت برداری در آزمون تافل سوالی بپرسید، عنوان هایی مثل این ها بسیار خوب هستند:

  • نت برداری در تافل
  • نت برداری در TOEFL
  • چطور در تافل نت برداریم؟
  • چطور باید در TOEFL نت برداریم؟

۳- برای سوال های خود دسته بندی و برچسب مناسب انتخاب کنید. تعداد برچسب ها می تواند بیشتر از یکی باشد. به سوال های بدون دسته بندی مرتبط پاسخ داده نخواهد شد.

۴- در صورتی که در مورد پاسخی نظری دارید در قسمت “نظر به پاسخ” نظرتان را بنویسید و از ارسال پاسخ خودداری نمایید.

۵- لطفا جمله برای ترجمه ارسال نکنید. به درخواست های ترجمه در پرسشکده پاسخ داده نخواهد شد.

You do not have permission to submit a question

تمامی حقوق این سایت متعلق به سجاد قائمی نژاد می‌باشد. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب ای اس ال ایران تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.